31.10.

V úterý dne 14.11. od 14.30h Záchranná stanice Bartošovice. - Omlouváme se všem členům, ale kvůli nemoci přednášejícího je debata a představení spolku přesunuto na prosinec. Více informací na konci listopadu. Náhradní program - šipky, mini ping-pong, společenské hry. :-)

 

V prosinci téma přednášky zůstává stejné:

Přednáška bude nazvaná: „Příroda z pohledu záchranné stanice“.

Představí se nám organizace - Záchranná stanice Bartošovice,  řekne nám čím se zabývá,  o rizicích, se kterými se zvířata setkávají, ve druhé části se  pak budeme věnovat zemědělství a energetice a jejími dopady na krajinu. V této části půjde o méně obvyklý, spíše kritický pohled na problematiku.

 

Vstupné dobrovolné, které poputuje na činnost spolku.

 

Vaše KC Archa.


Komunitní centrum Archa slouží seniorům z Poruby, kteří nechtějí být jen doma, chtějí se učit novým věcem a setkávat se s přáteli. Podmínkou pro vstup do centra a využívání jeho prostor je členství v tzv. "Klubu přátel Archa". Tímto opatřením docílíme, že do centra budou docházet lidé, o nichž budeme mít přehled a zamezíme riziku krádeží. Členem se stáváte tehdy, když vypíšete jednoduchou přihlášku, která je ke stažení na našem webu v sekci přihláška, nebo ji obdržíte na recepci. Členové platí roční poplatek 100 Kč, ze kterého se následně platí např. sanitární prostředky.