07.10.

Je vidět, že o výuku cizích jazyků je zájem v každém věku. Na první lekci angličtiny dorazilo 15 lidí, které si náš lektor Martin rozdělil na dvě skupinky podle znalostí. Lekce jsou zdarma, avšak s prázdnou Martin neodešel. Od frekventantek dostal vynikající domácí koláče.

Senioři také projevili zájem o výuku německého jazyka. Hledáme proto dobrovolníka, který se výuky jednou týdně zhostí. Najde se někdo takový? Pokud ano, kontaktujte nás na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Komunitní centrum Archa slouží seniorům z Poruby, kteří nechtějí být jen doma, chtějí se učit novým věcem a setkávat se s přáteli. Podmínkou pro vstup do centra a využívání jeho prostor je členství v tzv. "Klubu přátel Archa". Tímto opatřením docílíme, že do centra budou docházet lidé, o nichž budeme mít přehled a zamezíme riziku krádeží. Členem se stáváte tehdy, když vypíšete jednoduchou přihlášku, která je ke stažení na našem webu v sekci přihláška, nebo ji obdržíte na recepci. Členové platí roční poplatek 100 Kč, ze kterého se následně platí např. sanitární prostředky.