19.11.

Komunitní centrum Archa připravilo na prosinec bohatý vánoční program. V pondělí 7. prosince se můžete zúčastnit zdobení vánočního stromu. Krásnou jedličku věnuje zubní lékař Jiří Kašper z obce Pstruží pod Beskydami. Ve čtvrtek 10. prosince se uskuteční zájezd do vánočního Krakova, který je proslulý vánočními trhy. Cena zájezdu je nízká díky sponzorům, kteří jsou ochotni ho zadotovat. Činí 200 Kč na jednoho a zahrnuje dopravu. Na zájezd je nutno se předem přihlásit osobně nebo na telefonním čísle 725 977 504.

11. prosince se v Arše bude konat tradiční Čaj o páté. 23. prosince si dáme společnou štědrovečerní večeři. Posezení je určeno všem, kdo nechtějí být o svátcích sami. Bude se podávat klasické menu, zahraje a zatančí taneční skupina Beseda. Pro hosty je připraven malý dárek. Na večer je potřeba si předem zarezervovat místo. Vstupné činí 150 Kč.


Komunitní centrum Archa slouží seniorům z Poruby, kteří nechtějí být jen doma, chtějí se učit novým věcem a setkávat se s přáteli. Podmínkou pro vstup do centra a využívání jeho prostor je členství v tzv. "Klubu přátel Archa". Tímto opatřením docílíme, že do centra budou docházet lidé, o nichž budeme mít přehled a zamezíme riziku krádeží. Členem se stáváte tehdy, když vypíšete jednoduchou přihlášku, která je ke stažení na našem webu v sekci přihláška, nebo ji obdržíte na recepci. Členové platí roční poplatek 100 Kč, ze kterého se následně platí např. sanitární prostředky.