14.01.

Je po Vánocích i Silvestru, zábava skončila, ale v Arše nejenže zábava pokračuje, ale navíc se pracuje. A to na vzdělávání. Přijďte na lekce angličtiny, nebo se přihlaste na nový kurz počítačů. Jedeme systémem "škola hrou".

Pondělní kadeřnické služby jsou opravdu vyhledávané a ceny paní kadeřnice jsou opravdu za "hubičku". Přijďte si změnit svůj vzhled!

A protože i o paní masérku je velký zájem, můžete se objednat přímo k ní nejen v pondělí, ale i ve středu.

Na únor rovněž chystáme pár akcí a mezi ty nejlepší bude jistě patřit náš Valentýnský ples! Přijďte se informovat do Komunitního centra ARCHA!

 


Komunitní centrum Archa slouží seniorům z Poruby, kteří nechtějí být jen doma, chtějí se učit novým věcem a setkávat se s přáteli. Podmínkou pro vstup do centra a využívání jeho prostor je členství v tzv. "Klubu přátel Archa". Tímto opatřením docílíme, že do centra budou docházet lidé, o nichž budeme mít přehled a zamezíme riziku krádeží. Členem se stáváte tehdy, když vypíšete jednoduchou přihlášku, která je ke stažení na našem webu v sekci přihláška, nebo ji obdržíte na recepci. Členové platí roční poplatek 100 Kč, ze kterého se následně platí např. sanitární prostředky.